5e jaren op tweedaagse in Brussel

Onze vijfdejaars bieden we een leerrijke tweedaagse uitstap in Brussel aan. Elke leerling krijgt de kans om zowel een Parlement (Vlaams, Federaal of Europees) te bezoeken alsook om een kunstmuseum te ontdekken. Van kunst en cultuur tot geschiedenis en avontuur. Het zijn telkens dagen vol ontdekkingen, plezier en vriendschap!

#BruxellesMaBelle #Tweedaagse #Teamspirit #daarvoormoetjeopsmgzijn🌸

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Groeien in leren

Naar een school kom je om te leren, dat is logisch. Op SAG bieden we kwaliteitsvol onderwijs: levensecht, eigentijds en duurzaam. Van talenknobbel tot techneut, van denker tot doener… bij ons leer je op jouw maat. Dankzij het diverse aanbod, is er voor elke leerling een studierichting die past bij je interesses en talenten.

Naast louter kennis leer je ook probleemoplossend denken, creatief zijn en allerlei sociale- en culturele vaardigheden ontwikkelen. Je krijgt de tijd om leerstof te herhalen, maar we bieden ook uitdagingen aan leerlingen die dat nodig hebben. Je leert samenwerken en communiceren met anderen, zowel achter de lesbank als aan de werkbank. Een leerling is immers meer dan een optelsom van punten.

En ja, ook leren moet je… leren. We helpen je in het zoeken naar methodes om lessen bij te houden, je studieschema op te stellen, je leerstof te studeren. Want ook daarin kan je groeien.