SINT ALOYSIUS Geel • SAG

DE EERSTEGRAADSSCHOOL VAN KOGEKA IN GEEL

Eerste schooldagen

DINSDAG 1 september 2026

Eerstejaars

Bij aankomst op onze school zullen onze leerkrachten je ontvangen en je de weg wijzen. Er is onthaal op school voorzien vanaf 8.00 u.

8.25 u.    Kennismaking met klassenleraar en klas

12.00 u.  Middagpauze

12.50 u.  Verover de school en verdere kennismaking

15.35 u.  Einde van de eerste schooldag

Benodigdheden: pennenzak, papier, vervoersmap, eten en drinkbus

TWEEDEJAARS

Bij aankomst op onze school zullen onze leerkrachten je ontvangen en je de weg wijzen. Er is onthaal op school voorzien vanaf 8.45 u.

9.15 u.    Kennismaking met klassenleraar en klas en kennismakingsspelen

12.00 u.  Middagpauze

12.50 u.  Vervolg van de kennismakingsspelen

15.35 u.  Einde van de eerste schooldag

Benodigdheden: pennenzak, papier, vervoersmap, eten, drinkbus en sportieve kledij

WOENSDAG 2 september 2026

EERSTE- EN TWEEDEJAARS

8.25 u.   Start van de eerste lesdag volgens lessenrooster.

12.00 u. Einde

De lessenrooster ontvang je op 1 september tijdens de kennismaking.

Benodigdheden: pennenzak, papier, vervoersmap, eten en drinkbus, boeken volgens lessenrooster

Eerste schooldagen

Groeien in leren

Naar een school kom je om te leren, dat is logisch. Op SAG bieden we kwaliteitsvol onderwijs: levensecht, eigentijds en duurzaam. Van talenknobbel tot techneut, van denker tot doener… bij ons leer je op jouw maat. Dankzij het diverse aanbod, is er voor elke leerling een studierichting die past bij je interesses en talenten.

Naast louter kennis leer je ook probleemoplossend denken, creatief zijn en allerlei sociale- en culturele vaardigheden ontwikkelen. Je krijgt de tijd om leerstof te herhalen, maar we bieden ook uitdagingen aan leerlingen die dat nodig hebben. Je leert samenwerken en communiceren met anderen, zowel achter de lesbank als aan de werkbank. Een leerling is immers meer dan een optelsom van punten.

En ja, ook leren moet je… leren. We helpen je in het zoeken naar methodes om lessen bij te houden, je studieschema op te stellen, je leerstof te studeren. Want ook daarin kan je groeien.