Een bezoek met een gouden randje voor Team SMG!

Op donderdag 17 september 2026 bracht Bruno Vanobbergen, directeur-generaal van Katholiek Onderwijs Vlaanderen, samen met enkele medewerkers een bezoek aan Sint Maria Geel.

Het bezoek kwam er na een spontane uitnodiging van adjunct-directeur Lieve Van Nieuwenhuyze tijdens een directiecongres.

De delegatie kreeg een uitgebreide inkijk in de werking van de school en de manier waarop SMG inzet op kansrijk en betaalbaar onderwijs.
Ook initiatieven zoals The Studentbox en de internationale projecten werden toegelicht. Tijdens een speeddate gingen leerkrachten en leerlingen rechtstreeks in gesprek met de bezoekers over het DNA van de school.

Onze bezoekers complimenteerden het volledige team en de leerlingen omwille van het samengaan van een zorgzame en een doordachte aanpak.
Het enthousiasme van leerlingen, leerkrachten en directie werden als bijzonder positief onthaald.

Een bezoek met een gouden randje voor Team SMG!

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Groeien in leren

Naar een school kom je om te leren, dat is logisch. Op SAG bieden we kwaliteitsvol onderwijs: levensecht, eigentijds en duurzaam. Van talenknobbel tot techneut, van denker tot doener… bij ons leer je op jouw maat. Dankzij het diverse aanbod, is er voor elke leerling een studierichting die past bij je interesses en talenten.

Naast louter kennis leer je ook probleemoplossend denken, creatief zijn en allerlei sociale- en culturele vaardigheden ontwikkelen. Je krijgt de tijd om leerstof te herhalen, maar we bieden ook uitdagingen aan leerlingen die dat nodig hebben. Je leert samenwerken en communiceren met anderen, zowel achter de lesbank als aan de werkbank. Een leerling is immers meer dan een optelsom van punten.

En ja, ook leren moet je… leren. We helpen je in het zoeken naar methodes om lessen bij te houden, je studieschema op te stellen, je leerstof te studeren. Want ook daarin kan je groeien.