Agfa Gevaert en SCK op bezoek

De afgelopen week kregen de leerlingen van het 2e jaar STEM gastsprekers over de vloer. Zowel het bedrijf Agfa Gevaert als het SCK konden onze leerlingen op een leuke manier enthousiasmeren. We kregen inkijk in de technologieën die vandaag gebruikt worden bij deze bedrijven. Via STEM ontdekken leerlingen namelijk actief welke rol wetenschap, techniek en wiskunde in de moderne samenleving spelen.

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Groeien in leren

Naar een school kom je om te leren, dat is logisch. Op SAG bieden we kwaliteitsvol onderwijs: levensecht, eigentijds en duurzaam. Van talenknobbel tot techneut, van denker tot doener… bij ons leer je op jouw maat. Dankzij het diverse aanbod, is er voor elke leerling een studierichting die past bij je interesses en talenten.

Naast louter kennis leer je ook probleemoplossend denken, creatief zijn en allerlei sociale- en culturele vaardigheden ontwikkelen. Je krijgt de tijd om leerstof te herhalen, maar we bieden ook uitdagingen aan leerlingen die dat nodig hebben. Je leert samenwerken en communiceren met anderen, zowel achter de lesbank als aan de werkbank. Een leerling is immers meer dan een optelsom van punten.

En ja, ook leren moet je… leren. We helpen je in het zoeken naar methodes om lessen bij te houden, je studieschema op te stellen, je leerstof te studeren. Want ook daarin kan je groeien.