Europadag 2022

Elk jaar op 9 mei viert men Europadag. Al enkele jaren organiseren 4 Europese fondsen (ESF, ELFPO, EF-MZV, EFRO) een gezamenlijke actie rond deze datum onder de noemer ‘Europa in je Buurt’.
Dit jaar focust men zich met de actie op jongeren. Met deze actie wil men jongeren tonen wat Europa betekent voor hun buurt en leefwereld. Ook onze school, leerlingen 3de graad en CDO/OKAN, mocht vandaag een bezoekje brengen aan de roadshow!

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Groeien in leren

Naar een school kom je om te leren, dat is logisch. Op SAG bieden we kwaliteitsvol onderwijs: levensecht, eigentijds en duurzaam. Van talenknobbel tot techneut, van denker tot doener… bij ons leer je op jouw maat. Dankzij het diverse aanbod, is er voor elke leerling een studierichting die past bij je interesses en talenten.

Naast louter kennis leer je ook probleemoplossend denken, creatief zijn en allerlei sociale- en culturele vaardigheden ontwikkelen. Je krijgt de tijd om leerstof te herhalen, maar we bieden ook uitdagingen aan leerlingen die dat nodig hebben. Je leert samenwerken en communiceren met anderen, zowel achter de lesbank als aan de werkbank. Een leerling is immers meer dan een optelsom van punten.

En ja, ook leren moet je… leren. We helpen je in het zoeken naar methodes om lessen bij te houden, je studieschema op te stellen, je leerstof te studeren. Want ook daarin kan je groeien.