Leerlingen Sint Jozef Geel op De Bogaard

Op de kinderboerderij van De Bogaard krijgt het project ‘ Levend Erfgoed’ stilaan vorm. Op zondag 24 april vanaf 11 u. tijdens onze open dag, mag het grote publiek een kijkje gaan nemen. Tal van leerlingengroepen van onze scholengemeenschap hebben er hard gewerkt. Bekijk hieronder deze filmpjes maar eens van onze leerlingen van Sint Jozef Geel. Onze leerlingen bouwplaatsmachinisten, elektrische installaties, houtbewerking en ruwbouw waren er de voorbije maanden actief samen met leerlingen van het departement Agro-en biotechnologie en de leerlingen van de eerste graad van Sint Aloysius Geel. Onze jongeren én onze collega’s leerkrachten mogen nog heel lang trots zijn op wat zij voor de kinderen en de jongeren uit de regio hebben gerealiseerd op de site van het jeugdcentrum.

https://youtu.be/OI1oqyzA95Q

https://youtu.be/xp7YN2hmVP4

https://youtu.be/vxOQVvEDSj4

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Groeien in leren

Naar een school kom je om te leren, dat is logisch. Op SAG bieden we kwaliteitsvol onderwijs: levensecht, eigentijds en duurzaam. Van talenknobbel tot techneut, van denker tot doener… bij ons leer je op jouw maat. Dankzij het diverse aanbod, is er voor elke leerling een studierichting die past bij je interesses en talenten.

Naast louter kennis leer je ook probleemoplossend denken, creatief zijn en allerlei sociale- en culturele vaardigheden ontwikkelen. Je krijgt de tijd om leerstof te herhalen, maar we bieden ook uitdagingen aan leerlingen die dat nodig hebben. Je leert samenwerken en communiceren met anderen, zowel achter de lesbank als aan de werkbank. Een leerling is immers meer dan een optelsom van punten.

En ja, ook leren moet je… leren. We helpen je in het zoeken naar methodes om lessen bij te houden, je studieschema op te stellen, je leerstof te studeren. Want ook daarin kan je groeien.