Sint Jozef Geel

tweede en derde graad Agro- en biotechnologie, wetenschappen en techniek, voeding en horeca, CDO, OKAN in KOGEKA

Sint Jozef Geel

tweede en derde graad Agro- en biotechnologie, wetenschappen en techniek, voeding en horeca, CDO, OKAN in KOGEKA​

Open dag Sint Jozef Geel

Om onze open dag vlot te bereiken kan u best te voet, met het openbaar vervoer of met de fiets komen.

U kan uw fiets parkeren in de fietsenstalling aan de sporthal (Y-blok) ingang Kwakkelberg.

Als u niet met de fiets kan of wil komen, kan u uw wagen parkeren op één van de volgende locaties in Geel:

  • Parking station: Stationstraat
  • Parking Lidl Geel: Dr. Van de Perrestraat
  • Parking Oude brandweer: Lebonstraat
  • Parking Gemeentehuis: Werft
 
 

Sint Jozef Geel brengt levensecht en kwaliteitsvol onderwijs voor jongeren van de tweede en derde graad van het technisch- en beroepsonderwijs. Je kan dus in onze school terecht vanaf het derde jaar van het secundair onderwijs.
Onze school beschikt over een ruime waaier van mogelijkheden voor leerlingen die geïnteresseerd zijn in wetenschappen en techniek, agro- en biotechnologie of voeding en horeca.
In onze school is er ook een Centrum voor Deeltijds Onderwijs en er is een onthaalklas voor anderstalige nieuwkomers.
Een aantal richtingen van onze school zijn uniek in de regio of bijna uniek in gans Vlaanderen. We bieden de mogelijkheid tot internationale stages en Europese uitwisselingen en er is een open en warme sfeer tussen leerkrachten en leerlingen.

Online infosessies

Er gaan sessies door om 9.30u, 10.30u en 11.30u.

Heb je vragen over een studierichting of over de werking van onze school?

Selecteer onderaan deze pagina de gewenste sessie.

Telefonisch contact: 014.578550

kogeka 2019 sint-jozef41 (1366x768)

Inschrijven

kogeka 2019 sint-jozef54 (1366x768)

Via onderstaande knop ‘inschrijvingsaanmelding’ schrijf je je in op Sint Jozef Geel.

De knop is actief vanaf zondag 24-04-2022 om 9u.

Na het invullen van dit  aanmeldingsformulier nemen we contact met je op.

Meer info over de inschrijvingen vind je via deze knop:

Wat kan je studeren op Sint Jozef?

Wij bieden verschillende richtingen aan in de tweede en derde graad in de domeinen Agro- en Biotechnoligie, Wetenschappen en Techniek, Voeding en Horeca. Zowel deeltijds als voltijds onderwijs.

Voor een volledig overzicht van alle richtingen kan je ons studieaanbod bekijken door op onderstaande knop te klikken.

kogeka 2019 sint-jozef65 (1366x768)

Snel naar

We stellen enkele van onze richtingen even voor

Online infosessies

Alle online sessies zijn afgelopen maar bezoek zeker de rest van de website voor meer informatie.

Kan je niet vinden wat je zoekt, contacteer ons dan via mail of telefoon.

Naam StudierichtingPresentatorGraadTijdstip 1Tijdstip 2Tijdstip 3
Algemeen 7de jaar (naamloos leerjaar)Anneleen Lambaerts, Regien GeertsZevende jaar9u3010u3011u30
AutoJeffrey HansDerde graad9u3010u3011u30
Auto-elektriciteitPaul Michiels Zevende jaar9u3010u3011u30
AutotechniekenJan VleugelsDerde graad9u3010u3011u30
Bakkerij 3de jaarRebecca Van de Velde, Ans WillemsTweede graad9u3010u30
Bakkerij (4de, 5de en 6de jaar)Rebecca Van de Velde, Ans WillemsTweede en derde graad11u30
Bakkerijtechnieken 3de jaarStijn Van Kerckhoven, Ronnie LaenenTweede graad9u3010u30
Banketaannemer en traiteurJef Liekens, Peterpaul De GrooteZevende jaar10u3011u30
Banketbakkerij en chocoladebewerkingChristof Lauwers, Hannes Van GenechtenZevende jaar10u30
Basismechanica 4de jaarJan BeckersTweede graad10u3011u30
Biotechnieken 3de jaarHans Daniels10u3011u30
Biotechnische wetenschappen 3de jaarPieter Van kerkhoven9u3010u30
Biotechnische wetenschappen (4,5 en 6)Anita AuwersTweede en derde graad10u30
Bouw 3de jaarStijn TruyensTweede graad9u3010u3011u30
Bouw en ruwbouw 4de, 5de en 6de jaarMarc Van HoofTweede en derde graad9u3010u3011u30
Bouwplaatsmachinist 5de en 6de jaarSander Slegers, Dave HufkensTweede en derde graad9u3010u3011u30
Bouwwetenschappen 3de jaarMaarten Storms, Jan Lavrysen, Erika VanlommelTweede graad9u3010u3011u30
Bouwwetenschappen 4de, 5de en 6de jaarMaarten Storms, Jan Lavrysen, Erika VanlommelTweede en derde graad9u3010u3011u30
Chemie 5de en 6de jaarSofie D'Hondt, Mia VerstrepenDerde graad9u3010u3011u30
CNC-operator houtbewerkingsmachines duaal 7de jaarBert Van ElsenZevende jaar11u30
Decoratie- en restauratieschilderwerk 7de jaarWendy JanssensZevende jaar11u30
Deeltijds OnderwijsWim DonckersDeeltijds Onderwijs10u30
Dierenzorg 3de jaarJoris ArnautsTweede en derde graad9u3010u30
Dierenzorg (4,5,6 en 7)Joris ArnautsDerde graad11u30
Diertechnische WetenschappenJelle Lenaerts4de jaar en derde graad9u30
Diertechnische wetenschappen (4,5 en 6)Lin Gilles9u30
Elektriciteit 3de jaarPeter CrouxTweede graad9u3010u3011u30
Elektrische installaties 4de, 5de en 6de jaar Geert AvondsTweede en derde graad9u3010u3011u30
Elektrische installaties / elektrotechnicus duaalBenny VangenechtenZevende jaar9u3010u3011u30
ElektromechanicaTim VanstreelsDerde graad9u3010u3011u30
Elektromechanische technieken 3de jaarJohan LauvrijsTweede graad9u3010u3011u30
Elektromechanische technieken duaal Christophe Van de Poel Derde graad9u3010u3011u30
Elektronica/ICTThomas SmetsDerde graad9u3010u3011u30
Elektrotechnieken 4deTom SchaekenTweede en derde graad9u3010u3011u30
Elektrotechnieken 5de en 6de jaarSerge SmetsTweede en derde graad9u3010u3011u30
Horeca 3de jaarMarc Ceunen, Ingrid SelsTweede graad9u30
Hotel (4de, 5de en 6de jaar)Marc Ceunen, Ingrid SelsTweede en derde graad11u30
Hout 3de jaarKoen Leysen, Paul Van WolputteTweede graad9u3010u3011u30
Hout en houtbewerking 4de, 5de en 6de jaarFrank Govaers, Pieter Davignon, Jan LuytenTweede en derde graad9u3010u3011u30
Houttechnieken 3de jaarKarel Mariën, Peter Van UytvenTweede graad9u3010u3011u30
Houttechnieken 4de, 5de en 6de jaarKoen Uten, Koen JorisTweede en derde graad9u3010u3011u30
Industrieel onderhoudBert Helsen - Lorenz Van RoyZevende jaar9u3010u3011u30
Industriële houtbewerking 7de jaarPaul Goetschalckx, Jan TeunkensZevende jaar10u30
Industriële wetenschappen 4de, 5de en 6de jaarRudi Colson - Els Van der AuweraTweede en derde graad9u3010u3011u30
Landbouw 3de jaarJoris TubbeckxTweede en derde graad9u3011u30
Landbouw (4,5,6 en 7)Joris TubbeckxDerde graad10u30
Landbouwtechnieken 3de jaarAn Dierckx10u3011u30
Landbouwtechnische wetenschappen (4,5 en 6)An Dierckx9u30
Lassen-constructieUlrich Vertessen Derde graad9u3010u3011u30
Mechanica 3de jaar Peter Lommelen Tweede graad9u3010u3011u30
Mechanisch onderhoudBart Leen Derde graad9u3010u3011u30
Mechanische en hydraulische kranen 7de jaarStefan DierckxTweede en derde graad11u30
Mechanische technieken 4de jaarKristof OomsTweede graad9u3010u3011u30
Mechanische vormgevingstechniekenDanny Fonteyn Derde graad9u3010u3011u30
Mechatronische wetenschappen 4de jaarGeert Boeckx, Geert NoeyensTweede graad9u3010u3011u30
OrthopedietechniekenSam Geraerts - Wouter Van ElsackerDerde graad9u3010u3011u30
Pijpfitten-lassen-monteren / Pijpfitten duaalTim Smeyers Zevende jaar9u3010u3011u30
Renovatiebouw 7de jaarHans Van LommelZevende jaar11u30
Restaurant en keuken (3de jaar)Dien Rommers, Antonella De AmicisTweede graad9u3010u30
Restaurant-keuken & grootkeuken (4de, 5de en 6de jaar)Dien Rommers, Antonella De AmicisTweede en derde graad11u30
Schilderen en decoratie 3de jaarNathalie Van de Velde, An FleerackersTweede graad9u3010u30
Schilderen en decoratie 4de, 5de en 6de jaarJan Debie, Bjorn NuytsTweede en derde graad9u3010u3011u30
Slagerij 3de jaarPaul Beckers, Valerie VerwimpTweede graad9u3010u30
Slagerij (4de, 5de en 6de jaar)Paul Beckers, Valerie VerwimpTweede en derde graad11u30
Technologische wetenschappen 3de jaarEddy Marissen - Anja PeetersTweede graad9u3010u3011u30
Voertuigtechnieken 3de jaarEddy PeetersTweede graad9u3010u3011u30