Sint Jozef Geel

tweede en derde graad Agro- en biotechnologie, wetenschappen en techniek, voeding en horeca, CDO, OKAN in KOGEKA

Sint Jozef Geel

tweede en derde graad Agro- en biotechnologie, wetenschappen en techniek, voeding en horeca, CDO, OKAN in KOGEKA​

Digitale Open dag Sint Jozef Geel

Sint Jozef Geel brengt levensecht en kwaliteitsvol onderwijs voor jongeren van de tweede en derde graad van het technisch- en beroepsonderwijs. Je kan dus in onze school terecht vanaf het derde jaar van het secundair onderwijs.
Onze school beschikt over een ruime waaier van mogelijkheden voor leerlingen die geïnteresseerd zijn in wetenschappen en techniek, agro- en biotechnologie of voeding en horeca.
In onze school is er ook een Centrum voor Deeltijds Onderwijs en er is een onthaalklas voor anderstalige nieuwkomers.
Een aantal richtingen van onze school zijn uniek in de regio of bijna uniek in gans Vlaanderen. We bieden de mogelijkheid tot internationale stages en Europese uitwisselingen en er is een open en warme sfeer tussen leerkrachten en leerlingen.

Online infosessies

Er gaan sessies door om 9.30u, 10.30u en 11.30u.

Heb je vragen over een studierichting of over de werking van onze school?

Selecteer onderaan deze pagina de gewenste sessie.

Telefonisch contact: 014.578550

kogeka 2019 sint-jozef41 (1366x768)

Inschrijven

kogeka 2019 sint-jozef54 (1366x768)

Via onderstaande knop ‘aanmelding’ schrijf je je in op Sint Jozef Geel.

Na het invullen van dit  aanmeldingsformulier nemen we contact met je op

Meer info over de inschrijvingen vind je via deze knop

Wat kan je studeren op Sint Jozef?

Wij bieden verschillende richtingen aan in de tweede en derde graad in de domeinen Agro- en Biotechnoligie, Wetenschappen en Techniek, Voeding en Horeca. Zowel deeltijds als voltijds onderwijs.

Voor een volledig overzicht van alle richtingen kan je ons studieaanbod bekijken door op onderstaande knop te klikken.

kogeka 2019 sint-jozef65 (1366x768)

Snel naar

We stellen enkele van onze richtingen even voor

Online infosessies

De online infosessies zullen opengesteld worden op 25 april.

Naam StudierichtingSchoolPresentatorGraadTijdstip 1Tijdstip 2Tijdstip 3
Algemeen 7de jaar (naamloos leerjaar)Sint Jozef Geel Anneleen Lambaerts, Regien GeertsZevende jaar9u3010u3011u30
AutoSint Jozef Geel Jeffrey HansDerde graad9u3010u3011u30
Auto-elektriciteitSint Jozef Geel Paul Michiels Zevende jaar9u3010u3011u30
AutotechniekenSint Jozef Geel Jan VleugelsDerde graad9u3010u3011u30
Bakkerij 3de jaarSint Jozef Geel Rebecca Van de Velde, Ans WillemsTweede graad9u3010u30
Bakkerij (4de, 5de en 6de jaar)Sint Jozef Geel Rebecca Van de Velde, Ans WillemsTweede en derde graad11u30
Bakkerijtechnieken 3de jaarSint Jozef Geel Stijn Van Kerckhoven, Ronnie LaenenTweede graad9u3010u30
Banketaannemer en traiteurSint Jozef Geel Jef Liekens, Peterpaul De GrooteZevende jaar10u3011u30
Banketbakkerij en chocoladebewerkingSint Jozef Geel Christof Lauwers, Hannes Van GenechtenZevende jaar10u30
Basismechanica 4de jaarSint Jozef Geel Jan BeckersTweede graad10u3011u30
Biotechnieken 3de jaarSint Jozef Geel Hans Daniels10u3011u30
Biotechnische wetenschappen 3de jaarSint Jozef Geel Pieter Van kerkhoven9u3010u30
Biotechnische wetenschappen (4,5 en 6)Sint Jozef Geel Anita AuwersTweede en derde graad10u30
Bouw 3de jaarSint Jozef Geel Stijn TruyensTweede graad9u3010u3011u30
Bouw en ruwbouw 4de, 5de en 6de jaarSint Jozef Geel Marc Van HoofTweede en derde graad9u3010u3011u30
Bouwplaatsmachinist 5de en 6de jaarSint Jozef Geel Sander Slegers, Dave HufkensTweede en derde graad9u3010u3011u30
Bouwwetenschappen 3de jaarSint Jozef Geel Maarten Storms, Jan Lavrysen, Erika VanlommelTweede graad9u3010u3011u30
Bouwwetenschappen 4de, 5de en 6de jaarSint Jozef Geel Maarten Storms, Jan Lavrysen, Erika VanlommelTweede en derde graad9u3010u3011u30
Chemie 5de en 6de jaarSint Jozef Geel Sofie D'Hondt, Mia VerstrepenDerde graad9u3010u3011u30
CNC-operator houtbewerkingsmachines duaal 7de jaarSint Jozef Geel Bert Van ElsenZevende jaar11u30
Decoratie- en restauratieschilderwerk 7de jaarSint Jozef Geel Wendy JanssensZevende jaar11u30
Deeltijds OnderwijsSint Jozef Geel Wim DonckersDeeltijds Onderwijs10u30
Dierenzorg 3de jaarSint Jozef Geel Joris ArnautsTweede en derde graad9u3010u30
Dierenzorg (4,5,6 en 7)Sint Jozef Geel Joris ArnautsDerde graad11u30
Diertechnieken 3de jaarSint Jozef Geel Lin Gilles10u3011u30
Diertechnische wetenschappen (4,5 en 6)Sint Jozef Geel Lin Gilles9u30
Elektriciteit 3de jaarSint Jozef Geel Peter CrouxTweede graad9u3010u3011u30
Elektrische installaties 4de, 5de en 6de jaar Sint Jozef Geel Geert AvondsTweede en derde graad9u3010u3011u30
Elektrische installaties / elektrotechnicus duaalSint Jozef Geel Benny VangenechtenZevende jaar9u3010u3011u30
ElektromechanicaSint Jozef Geel Tim VanstreelsDerde graad9u3010u3011u30
Elektromechanische technieken 3de jaarSint Jozef Geel Johan LauvrijsTweede graad9u3010u3011u30
Elektromechanische technieken duaal Sint Jozef Geel Christophe Van de Poel Derde graad9u3010u3011u30
Elektronica/ICTSint Jozef Geel Thomas SmetsDerde graad9u3010u3011u30
Elektrotechnieken 4deSint Jozef Geel Tom SchaekenTweede en derde graad9u3010u3011u30
Elektrotechnieken 5de en 6de jaarSint Jozef Geel Serge SmetsTweede en derde graad9u3010u3011u30
Horeca 3de jaarSint Jozef Geel Marc Ceunen, Ingrid SelsTweede graad9u30
Hotel (4de, 5de en 6de jaar)Sint Jozef Geel Marc Ceunen, Ingrid SelsTweede en derde graad11u30
Hout 3de jaarSint Jozef Geel Koen Leysen, Paul Van WolputteTweede graad9u3010u3011u30
Hout en houtbewerking 4de, 5de en 6de jaarSint Jozef Geel Frank Govaers, Pieter Davignon, Jan LuytenTweede en derde graad9u3010u3011u30
Houttechnieken 3de jaarSint Jozef Geel Karel Mariën, Peter Van UytvenTweede graad9u3010u3011u30
Houttechnieken 4de, 5de en 6de jaarSint Jozef Geel Koen Uten, Koen JorisTweede en derde graad9u3010u3011u30
Industrieel onderhoudSint Jozef Geel Bert Helsen - Lorenz Van RoyZevende jaar9u3010u3011u30
Industriële houtbewerking 7de jaarSint Jozef Geel Paul Goetschalckx, Jan TeunkensZevende jaar10u30
Industriële wetenschappen 4de, 5de en 6de jaarSint Jozef Geel Rudi Colson - Els Van der AuweraTweede en derde graad9u3010u3011u30
Landbouw 3de jaarSint Jozef Geel Joris TubbeckxTweede en derde graad9u3011u30
Landbouw (4,5,6 en 7)Sint Jozef Geel Joris TubbeckxDerde graad10u30
Landbouwtechnieken 3de jaarSint Jozef Geel An Dierckx10u3011u30
Landbouwtechnische wetenschappen (4,5 en 6)Sint Jozef Geel An Dierckx9u30
Lassen-constructieSint Jozef Geel Ulrich Vertessen Derde graad9u3010u3011u30
Mechanica 3de jaar Sint Jozef Geel Peter Lommelen Tweede graad9u3010u3011u30
Mechanisch onderhoudSint Jozef Geel Bart Leen Derde graad9u3010u3011u30
Mechanische en hydraulische kranen 7de jaarSint Jozef Geel Stefan DierckxTweede en derde graad11u30
Mechanische technieken 4de jaarSint Jozef Geel Kristof OomsTweede graad9u3010u3011u30
Mechanische vormgevingstechniekenSint Jozef Geel Danny Fonteyn Derde graad9u3010u3011u30
Mechatronische wetenschappen 4de jaarSint Jozef Geel Geert Boeckx, Geert NoeyensTweede graad9u3010u3011u30
OrthopedietechniekenSint Jozef Geel Sam Geraerts - Wouter Van ElsackerDerde graad9u3010u3011u30
Pijpfitten-lassen-monteren / Pijpfitten duaalSint Jozef Geel Tim Smeyers Zevende jaar9u3010u3011u30
Renovatiebouw 7de jaarSint Jozef Geel Hans Van LommelZevende jaar11u30
Restaurant en keuken (3de jaar)Sint Jozef Geel Dien Rommers, Antonella De AmicisTweede graad9u3010u30
Restaurant-keuken & grootkeuken (4de, 5de en 6de jaar)Sint Jozef Geel Dien Rommers, Antonella De AmicisTweede en derde graad11u30
Schilderen en decoratie 3de jaarSint Jozef Geel Nathalie Van de Velde, An FleerackersTweede graad9u3010u30
Schilderen en decoratie 4de, 5de en 6de jaarSint Jozef Geel Jan Debie, Bjorn NuytsTweede en derde graad9u3010u3011u30
Slagerij 3de jaarSint Jozef Geel Paul Beckers, Valerie VerwimpTweede graad9u3010u30
Slagerij (4de, 5de en 6de jaar)Sint Jozef Geel Paul Beckers, Valerie VerwimpTweede en derde graad11u30
Technologische wetenschappen 3de jaarSint Jozef Geel Eddy Marissen - Anja PeetersTweede graad9u3010u3011u30
Voertuigtechnieken 3de jaarSint Jozef Geel Eddy PeetersTweede graad9u3010u3011u30